Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 07. 2007.   #67
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
oksite:
Verovatno se onda slazes da sajt nije dobro uradjen kada su potrebni ljudi velike energije da velikoj vecini objasnjavaju sta je vas fazon, pored zivog sajta.
Okaj. Sajt nije dobro urađen, čak šta više veoma je loše urađen

Citat:
Ja mislim da ti zelis da okupis ono malo kvalitetnih ljudi koji iz samo njima znanih razloga hoce da rade za drugoga.
Minimum 90% ljudi ne posjeduje umijeće da vodi vlastiti posao. I to je okej, tako svijet funkcioniše. Koliko znam ti preko dana sjediš u pošti, a noću radiš outsourcing. Znači radiš za drugog. Jel tako?

Citat:
Tako, ostavimo to po strani, olaksaj i meni i drugima i daj mi pravo da diskutujem kao neko ko misli da ima sta da kaze na osnovu svog iskustva, znanja, i opsteg i akademskog obrazovanja, ne na osnovu finansijske uspesnosti.
Ja sam zaista tebe saslušao i pažljivo pročitao sve što si napisao. Ti si posao vodio na svoj određeni način i od tog ti je ostalo "iskustvo, znanje, opšte i akademsko obrazovanje, i miran san." Super! Ja drugačije razmišljam i interesuju me konkretni financijski rezulati kad diskutujem o poslu, samo to.

Citat:
Vec sam konstatovao da si mlad i iskreno ti savetujem da pazljivo meris korake sopstvenog biznisa. Uz ogradu da mozda kompletno promasujem koncept, mislim da taj buzz pristup i osecaj sveprisutne zelje za brzim i kompletnim uspehom... ne znam, kao da je sve na oruk. Verujem, ako budes imao zelje da puno radis, da puno razmisljas i da imas puno srece, uspeces.
Hvala na savjetu. Neko je morao na ovoj sceni da uradi nešto na oruk. Jbg, ja drugačije ne znam. I ja bih isto više volio da mi je tata otvorio firmu i sredio klijentelu, sve sa stilom, ali moralo se krenuti duboko ispod nule... Ili si hadžija ili si bos.
mungos je offline