Tema: paypal
Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 09. 2010.   #1
Ekvador
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 12.02.2009
Poruke: 322
Hvala: 22
57 "Hvala" u 41 poruka
Ekvador is on a distinguished road
Default paypal

Posto mi je dosta bilo cimanja saradnika po inostranstvu, tetaka i slicno, otvorio sam paypal nalog, kao navodno gradjanin Hrvatske, pre svega jer se radi o mesecnom placanju na bazi pretplate za neke privatne proxije.
I sve je proslo ok, verifikovao sam karticu. Ali nigde ne vidim u nalogu opciju za ubacivanje sredstava ? Bauljao sam po nalogu satima, ali nigde nista?
Najzanimljivije je sto sam uspeo da se pretplatim na zeljene proxije, na sledeci nacin: 3 dana su nudili besplatno, i posto sam se prijavio, meni su posle 3 dana direktno skinuli sa kartice novac ( iako na paypalu nisam imao nista). Kada sam pokusao da platim neku uslugu koja je zahtevala da imam odmah pare, nisam mogao. Da li neko zna gde je opcija da napunim paypal nalog?

edit: i kako je moguce da su mi skinuli novac, ako nisam imao napunjen nalog? Da li sam mozda nesto propustio, i paypal radi tako da ti automatski skida sa kartice i ne moras da imas napunjen racun kod njih? Ali zasto onda nisam mogao da platim drugu uslugu, iako sam imao kesa na kartici?
Priloženi thumbnailovi
Kliknite na sliku za uvećanu verziju

Naziv:	paypal.JPG
Pregleda:	594
Veličina:	64,3 KB
ID:	798  

Poslednja izmena od Ekvador : 16. 09. 2010. u 11:46.
Ekvador je offline   Odgovorite uz citat