Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 09. 2006.   #13
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

BTW, fax SPAM je u svetu skoro podjednako rasiren kao i mail SPAM... Ovo sa telefonom je uzas, mene to jako nervira, medjutim ono sto me nerivra vise je sto mi svaka dijabola upada u office da mi prodaje nesto...

Znaci bilo je svega, od onih sto prodaju knjige, pa i carape (?!?!!?!) pa sve do onih koji udju samo da pitaju koliko je sati (kunem se svim zivim, da mi je neko pricao ne bih verovao).

Dodje lik kao "jel' mozes da mi prekucas spisak jedan"... ja kazem "sefe, mi to ne radimo, evo ti fotokopirnica pored pa iskopiraj", on kao " ma ima jedna greska u spisku samo to da ispavimo pa da se ne vracam kuci zbog toga, ima samo desetak imena.... "

I ja popustim, kad izvuce tip spisak, nije 10 nego 30, i pored svakog imena ima broj licne karte, maticni broj, broj pasosa... rekoh "e, zajebi batice....aj pali "
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat