Tema: B92 Blog
Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 05. 2006.   #17
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao BraMom
Što se tiče elitizma, to generalno i nije loša ideja, ali više u smislu rangiranja blogera po čitanosti, ili već nekako. Ali ako "viša sila" (koja je medijska kuća!) određuje ko može a ko ne može da ima blog, stvarno deluje malo neozbiljno nazivati weblog-ovima. To su kolumne koje pišu profesionalci za medijsku kuću, na obostranu korist.

Mada je blog.b92 sa druge strane sasvim legitimna poslovna odluka b92, koji pokušava da se ustoliči kao lider na domaćem internetu i tu se nema šta zameriti.
Zasto neko ne ode na Weblogsinc ili na Gawker i kaze Calacanisu i Dentonu da hoce da pise za njih i zasto oni svakom ne daju to pravo? To su dve najpoznatije svetske mreze blogova. Ako vam odgovore, verovatno ce vam reci da imate mnogobrojne besplatne blog servise a druga varijanta je da ih kazete zasto bi bas vi trebali da pisete za njih. To i mi nudimo. Generalno, na B92 Blogu, svaka poznata licnost moze da ima svoj blog (ako dobro pise). To isto vazi i za pojedince nepoznate siroj javnosti. Ako neko vec ima svoj blog i kaze, ovo je moj blog, ovako ja pisem, ako ima kvalitetan blog, vrlo je verovatno da ce moci da pise za B92 Blog-u.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat