Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 03. 2012.   #16
Vlamark
novi član
 
Avatar Vlamark
 
Datum učlanjenja: 07.03.2012
Lokacija: Šabac
Poruke: 5
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
Vlamark is on a distinguished road
Default

@Dinke & Ivanhoe: Istina, reklame mogu da se "uklone" hakovanjem, a mogu i da se uklone plaćanjem. Međutim, zaista, nisu napadne. dok čitam, nema ih, prisutne su samo umesto screen savera i kao mali nenametljivi baner na dnu stranice sa listingom knjiga. U suštini, informativne su i lepše od društva mrtvih pesnika, a i podrška je Amazonu da i dalje proizvodi najjeftinije e-ink uređaje.
Pored toga, kada si rekao (Ivanhoe) da su reklame "...bile deo amazon promocije..." Moram da ti kažem da si pogrešio. Uređaji sa reklamama su opcija i dan danas, a i nema indikacije da će prestati da ih prodaju.

@Milos Vukotic Verujem da nisi bio ozbiljan ali ukoliko jesi, da te upoznam sa činjenicom da i kindle uređaji mogu da se koriste kao "plain reader"-i. Ja imam u mom kindle-u više knjiga koje sam "nabavio na drugi način" nego onih koje sam kupio. Tvoja me izjava asocirala na YUGO. Servo se ne kvari, Erbegove ne treba proveravati, klima se ne kvari, jednostavno, bolji od svih drugih automobila.

Obzirom da sam moj K2 razbio, uz kindle touch uređaj sam kupio i Marware Atlas Kindle Touch Cover. Dvoumio sam se između nje ili produžene garancije, međutim nisam se pokajao. Futrola ima "džepić" za provlačenje dlana, tako da može da se drži jednom rukom.

Poslednja izmena od Vlamark : 08. 03. 2012. u 10:07. Razlog: Da ne bih pisao novi post, jedan za drugim.
Vlamark je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Vlamark za poruku: