Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 02. 2007.   #19
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Dragane, čisto za pojašnjenje, nisam mislio na tvoju posećenost nego na njihovu, sigurno si već okešao markicu "PC PRESS TOP 50" ili tako nešto.
I to ne jednu nego dve

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao bluesman
A kada smo kod toga, drugi su mi skrenuli pažnju na to da ovde izuzetno retko bilo šta komentarišeš, obično se pojaviš sa nekim zvaničnim saopštenjem, najavom (svog) sajta ili projekta, prenosiš tekstove sa (svog) bloga ili sajta, nikada ne propustiš da ostaviš i par linkova do (svojih) tekstova i sajtova, koristiš ovaj forum kao oglasnu tablu a posle se pojaviš sa nekim komentarom kako "ozbiljni poslovi nisu za članove ovog foruma". Kada sam bolje pogledao stvarno je tako pa me interesuje da li si zainteresovan da učestvuješ u forumu ili da ti otvorimo poseban forum "moja oglasna tabla". Sorry što sam tako iskren i direktan, ne umem drugačije, nadam se da nećeš ovo pogrešno shvatiti.
Ja sam jedan od tih koje bluesman pominje, cisto da ne bude da samo blues ima hrabrosti da ovde javno kaze sta misli

Ok je da se ovde promovisu licni projekti/blogovi, vecina nas to radi, ali vecina nas uz to i daje neki konkretan doprinos forumu. Uz duzno postovanje, ovde na forumu nisam primetio ni jedan post koji bi opravdao tvoju reputaciju, osim tu i tamo postova gde direktno ili indirektno promovises svoje projekte.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat