Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 10. 2009.   #23
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Hvala dinketu na trudu, ja bih samo iskoristio ovo što je pronašao da dodam u prilog neozbiljnosti. Obratite pažnju na ovu rečenicu:

Citat:
Note: For backwards compatibility, you can still use array-braces for the same purpose. However, this syntax is deprecated as of PHP 4.
Na stranu to što sam siguran da mi je generisao error kada sam probao sa "array braces", koliko je ovo neozbiljno? Znači u verziiji 4 su stavili da je "depricated" [] i preporučuju {}, da bi u verziji 5.3+ uradili upravo obrnuto.

To nije prvi put niti jedini slučaj da "lutaju", čak i njihove implementacije ostaju baš to "njihove" a ne "standardne", tako imamo pomepzne najave nekih "features", ali je implementacija delimična i nepotpuna, ili što je još gore "specifična" (njihova vezija).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat