Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 09. 2011.   #1
trazimcuruzabrak
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2007
Poruke: 209
Hvala: 0
50 "Hvala" u 9 poruka
trazimcuruzabrak is on a distinguished road
Default Zatvaranje fajlova???

Imao bih jedno pitanje. Imam sajt i sad administrator hostinga mi kaze da ce mi sajt biti izbacen ukoliko "ne zatvaram fajlove na sajtu nakon sto se iskoriste" jer zbog toga moj sajt enormno trosi resurse hostinga!! Inace sajt je izradjen u PHP-u, nemam tekstualne fajlove, imam slike i registraciju korisnika. Ja pitam da li bi mogo melo bolje da mi pojasni o cemu se radi a on onako drsko, kao da oni meni placaju a ne ja njima, da nema vremena da mi objasnjava a i da to nije njegov poso.

Pitao bih da li neko zna o kakvom zatvaranju php fajlova se radi, kakvu naredbu da koristim ili sta vec? Da li se radi mozda o zatvaranje baze nakon sto se iz nje uzmu podaci? Ali koliko znam kad se uzmu podaci iz baze i kad se skripta zatvori automatski se zatvara i konekcija prema bazi, valjda, neznam?

I ako covek govori nebuloze sta da mu kazem da ih otkacim a da mi ne blokiraju sajt?

Postoji jos jedna solucija a to je da predjem na drugi hosting ali iskreno mrzi me da se majem oko toga ali na kraju ako moram moram.

Stvarno bih bio jako zahvalan ako bi mogo neko da mi objasni o cemu se radi.
__________________
Igrice
trazimcuruzabrak je offline   Odgovorite uz citat