Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 06. 2007.   #24
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

sto se tice organizacije bile je losa u dolasku, a tragicna u odlasku...

sve sto je trebalo da urade je da ugase semafore kod Zemun polja i da otvore naplatnu rampu za putarinu, jer su to bili izvori stvaranja kolona....ali nije hteo Velja da propusti priliku da uzme po 200 din po kolima, a vi racunajte koliko je kola bilo...mene danas boli ceo dan list na levoj nozi od onog kreni-stani u prvoj brzini... trebalo mi je preko sat i po od ulaska na put za NS, do Zemun Polja

Na izlasku sa parkinga nije bilo nikoga od sluzbenih lica, oni su uzeli kintu i bolela ih patka da stoje na kishi i regulisu saobracaj... ja sam uspeo posle 2 i po sata na nevidjeni beozbrazluk da se nekako uguram u kolonu koja se ipak kretala polako, pa smo negde oko 3 ujutro izasli na auto-put..

Inace svirka ko svirka nije bila losa, bilo je dosta sviranja, mnogo vise nego na studijskim verzijama, i Flee je bio dobar, ali Anthony je potpuno podbacio.. krenuo je ok, a onda je prvo poceo da falsira, pa mu je onda skroz pukao glas u jednoj pesmi.. posle su ubrzo i zavrsili.. izbor pesama je bio razocaravajuci, ali sam to i ocekivao.. bar sam cuo Higher Ground i Give it Away....

mogu samo da zamislim kako su se osecali ljudi koji su dosli iz recimo Bugarske, ili Slovenije, a koncert je trajao sat i 15 minuta, plus je dolazak do Indjije i izlazak na auto-put trajao po 5 i vise sati...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat