Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 01. 2008.   #23
Lalaland
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 11.01.2008
Poruke: 272
Hvala: 14
29 "Hvala" u 21 poruka
Lalaland is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao zira Pogledajte poruku
Slazem se sa svima samo mi se cini da postoji jedna mozda nepotrebna dilema da li raditi lokalno ili globalno. To prije svega zavisi od toga sta radis.

Apsolutno, i hvala na jednom realnom pogledu u celom postu, pogotovu za skretanje pažnje da je definicija uspeha krajnje relativna i lična. BTW, izvinjavam se na mom doprinosu digresiji, Istok me sludeo ikonama i svecima ko i ja njega srpskim tržištem, tu smo isti )

Da se vratimo na keywordremix i probamo da momcima damo nešto konstruktivno. Mislim da je ovde osnovno pitanje šta je to što njihovu aplikaciju čini boljom/drugačijom u odnosu na ostale? Konkurencija u kategoriji SEO tools je vrlo velika i to na svim nivoima, od besplatnih widgets do krajnje sofisticiranih alata. U svakom slučaju, šta god da je, trebalo bi da je jasno naznačeno već na prvoj strani kao i to da je usluga besplatna (zasad). Title tag to kaže ali ne bi bilo loše još koji put potvrditi, radi posetilaca ali i zbog sopstvenog SEO.
Sa stanovišta dizajna, malo veći kontrast između teksta i pozadine ne bi škodio, SEO narod je već obnevideo od buljenja u ekran .
Lalaland je offline   Odgovorite uz citat