Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 04. 2009.   #32
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Citat:
Originalno napisao chegevara Pogledajte poruku
zatim se javio još neko, pa je odlučio da proba WebFaction, i na kraju je zaključio da mu ovaj ne odgovara zbog njegovih resseler potreba i relativno oskudnog panela kod WF. Onda se taj neko prebacio na MediaTemple koji je imao panel baš kakav je i trebao.
To sam bio ja

Elem njihov control panel se ne moze nazvati control panelom jer to zapravo nije. Posto je Che toliko hvalio WebFaction a nalazio sam se u istoj situaciji kao Dinke (trebao je da se produzi hosting) odlucio sam da probam WF. Medjutim, to je bilo toliko razocarenje da sam se nakon dva dana igranja sa njima zahvalio momcima i uradio refund.

Ono sto je bila cinjenica jeste da im je server bio brzi od (mt) i to za nekih 30-40% ali recimo za svaku bazu, za svaki FTP si morao da kreiras novog usera i ne postoji centralni user koji moze upravljati svim bazama i nalozima. Tako da sam ipak odabrao (mt) koji je stvarno vrhunski hosting provider.
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat