Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 01. 2007.   #6
tesliana
novi član
Na probnom radu
 
Avatar tesliana
 
Datum učlanjenja: 07.01.2007
Lokacija: Niagara
Poruke: 23
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
tesliana is on a distinguished road
Default Od ideje do hljeba je dugacak put ...

Ja eto tako reci slucajno naidje na ovaj inkubator koji se nalazi cak u Markovom komsiluku. Da li je ovde slucanjo bila ikakva diskusija o ovome projektu a ako nije pa onda kako to ? Evo link http://www.itbusiness.ba/ITB/sr-SP-L...aspx?TabID=948 i evo i kratak tekst sa te stranice.

"Pobjednike takmičenja za najbolju IT poslovnu ideju očekuju: novčane nagrade, profesionalni trening, registracija firme, izrada biznis i marketing plana, podaci sa tržišta i pozicioniranje, pomoć u prikupljanju sredstava, uspostavljanje partnerstva, radionice i treninzi koje obavljaju domaći i inostrani predavači, administrativna i logistička podrška." -sa stranice

Da vam skrenem paznju na razlicite resurse koji se nude. Pored toga, izgleda da je rijec o dobrim IT poslovnim idejama i njihovo pripremanje i pretvaranje u biznis planove. U opste nije rijec o investiranju kapitala koji je dostupan tek onda kad se neko vec sam izmuci - ako kroz to mucenje cak i uspije da nesto stvori.

Uspjeh dobrih ideja ne sme da zavisi o pojedinacnoj sposobnosti za izvodljivost kad su okolo sviju nas mnogobrojni i mnogo sposobniji strucnjaci.
__________________
Svi smo mi zarobljenici našeg ličnog iskustva.
We are all prisoners of our own experiences.
tesliana je offline   Odgovorite uz citat