Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 02. 2007.   #14
dootzky
profesionalac
Professional
 
Avatar dootzky
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: beograd, srbija
Poruke: 271
Hvala: 32
10 "Hvala" u 7 poruka
dootzky is on a distinguished road
Default



hehe... ne mogu vam objasniti koliko sam srecan sada i koliko se ponosim na sebe, sto sam uspeo da dobijem toliko pozitivnih komentara od vas, a posto je ovo PRO forum, onda to i puno znaci!! :shy:

btw, za komentare:
1) focus ide odmah na komandnu liniju, ali se taj kursor ne vidi :-/ to cu morati malo lepse da uradim, a znaci samo probajte da kucate i videcete da odmah krece tekst u komandnoj liniji. to je obican <script> sa "focus"-om

2) sto se tice ajaxa -> svakako je i meni to bila prva ideja, ali pocelo je da mi se komplikuje, a onda jos gore -> da se odugovlaci. a projekti koji krenu "nizbrdo" posle 2-3 nedelje se obicno i raspadnu, pa sam onda cvrsto odlucio da lansiram ovaj sajt, "pa makar umro", a sada, kada sam dobio ovako pozitivan i kulturan response ovako kul zajednice -> svakako cu unapredjivati sajt dodato ^_^

pored toga, dodacu i prosirenu funkcionalnost, pa recimo "quote of the day", i mozda "picture of the day", sve random naravno, pa mozda i "user comments".. ih, da sam to odmah napravio, mozda biste svi vi postovali tamo ove kul komentare!

anyway, HVALA VAM jos jednom, znaci mi kada neko iskusniji i bolji od mene kaze nesto pozitivno za moj rad, a za par dana cu probati da implementiram sve ove ideje, i jos sto sta

a pored toga probacu da implementiram i ne-skriptnu verziju, za "sve ostale" koji ne podrzavaju itd itd, to je odlicna ideja, slazem se.

pored toga, vec sam dodao AUTOCOMPLETE=OFF, i to je super komentar, trebao sam i sam da se setim!

a ovaj bag za vreme cu da sredim veceras

jos jednom vam hvala SVIMA za podrsku, znao sam ja da je ovo pravo mesto da pitam ljude za misljenje. boze, sto volim dobru atmosferu i pozitivne ljude, pa cak i kada nesto ne valja, a konstruktivno i korektno se iskritikuje, efekat je 4x bolji!

veliki pozdrav ppl,
uradicu ispravke, i probacu sve ovo da prebacim na ajax sto pre, pa javljam!
poz,
dootzky

p.s. probao sam da ubacim i zvuk prilikom ispisivanja svakog slova, ono kao u SF filmovima "beep-beep beep. .. ... .. beep beep...", ali nije uspelo, probao sam sa <embed> tagom, pa me je zezao IE, pa sam batalio to u ovoj RC1 verziji :P ali probacu i to da ubacim, moze da bude skroz ok
p.p.s. nisam siguran samo kako da indikujem dole kursor koji svetli jace, deblje.. mozda da ubacim neki animirani gif, ili nesto sto ce da pise po defaultu, tipa "start typing", i cim se unese prvo slovo, JS ce da mi obrise to polje i pusti coveka da kuca.. mada je to ruzno i uglavnom zbunjujuce.. hm hm.. moracu jos da proradim na tome, def.

Poslednja izmena od dootzky : 13. 02. 2007. u 15:15.
dootzky je offline   Odgovorite uz citat