Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 08. 2010.   #124
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
Dosadan si, idi trazi nekog da ga hvatas za kosu pa udri dok krv ne podje. I slobodno mu budi Gospod bog onda, meni ne.
Vidi, na stranu sva diskusija, ali zasto si se toliko uhvatio za taj moj komentar? Da li tebi nesto znaci moje objasnjenje, kada je postalo jasno da nisi shvatio poentu, koje sam izneo u 2 ili 3 posta? Ili si sujetan pa se hvatas za sta stignes, kad vec argumenti ne mogu da ti daju dovoljnu satisfakciju u ovoj diskusiji, ili jednostavno nemas kapacitet (bluesman, da li sam sad politicki korektan?) ili uopste i ne citas sta drugi pisu, onako, detaljno, sva slova i reci?

Tvoja zemlja, Kanada, ha? E, sta rade kompleksi, pisi, brisi. I tako vec 3 dana. Sigurno si Bog u Kanadi, bas bih rado proverio, sad sam bas radio sajt za neke uticajne ljude u "tvojoj" Kanadi, ali ne znam ti ime ni gde radis ni sta si radio. Tako, da ostaje da ti verujem da si GB u Kanadi, barem to, za ovo ostalo ne mogu da verujem koliko si...

PS: Da dodam, ako ne verujes meni, veruj Torbici, eno ga, ziv i zdrav. A nije da mu nisam bio blizu, i jednu kancelariju levo od njegove, i jednu kancelariju desno od njegove, i par spratova iznad, i nista. Tako da tek za tebe nema zime, overseas.

PS2: Da ne bude neke zabune, ovo sve je u saljivom i pomirljivom tonu, u poslednje vreme sam se, kao, aktivirao vise i pratim blogove i tviter i par foruma, i skapirao sam da kad neko nekoga jasno i bez ikakve argumentacije pljune i pljuje u lice, to verovatno nije zato sto ima neku losu nameru, vec, sto je sustinski deo ljudske prirode, jednostavno ide linijom manjeg otpora do cilja - licnom diskvalifikacijom i etiketiranjem drugoga ostvariti "pobedu" sopstvenih stavova ili stavova prijatelja ili grupe kojoj se pripada. Ovde bih ja malo generalizovao, ako smem, i rekao bih da smo mi Balkanci svetski majstori u ovoj "tehnici".
__________________
dooConsult

Poslednja izmena od oksite : 10. 08. 2010. u 00:14.
oksite je offline   Odgovorite uz citat