Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 01. 2007.   #22
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Hajde da pričamo iskreno (kao i uvek). Mislim da sam to negde već rekao, lepo mi je kada dođem 3-4 puta dnevno na forum, nađem 30-ak novih poruka, lepo i pažljivo pročitam (skoro) sve i odem dalje svojim poslom. Sećam se ranije sam na nekim drugim forumima dolazio u situaciju da 2 sata izgubim čitajući 2000 poruka dnevno, više "probirajući" žito od kukolja nego stvarno čitajući postove.

Želim da kažem iskreno: baš me briga za forum. Kada to kažem mislim da mi nije do nekog brendiranja, ono što ovde vredi su ljudi - članovi foruma, a forum kao forum mi nije nešto preterano značajan kao brand. Zato ja ne bih lepio ove markice i slično, to bi imalo smisla samo kada bi napravili forum u kojem je učlanjivanje moguće samo preko pozivnica.

Možemo ako se već insistira da napravim novu usergroup u koju će se ulaziti prema zaslugama, kada je već reč o nekom elitizmu. Vidim da ima bar 50% članova koji skoro redovno dolaze a nemaju ni jedan post. Možda da se aktivni članovi koji ostavljaju kulturne i smislene postove nekako izdvoje.

Čak i sa onom nagradom pokušavamo da nekako istaknemo ljude koji nešto dobro rade, više nego da napravimo neki "fensi" brand od te nagrade.

I ja sam pristalica teze da omasovljavanjem ne dobijamo na kvalitetu, na kraju kao što neko reče: ko treba da zna za DPT - već je tu, a od onih malobrojnih koji još nisu - saznaće i oni dovoljno brzo (osim ako ne žive u pećini). Pogledajte malo blogove, baš pre nove godine sam gledao linkove ka DPT, skoro svaki iole značajan blog na kojem može nešto pametno da se pričita - ima link ka DPT. Po meni je to više nego dovoljno.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat