Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 02. 2007.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default sIFR i problemi sa IE

[stavio sam ovde posto je problem u aktivaciji sIFR, a ne u flashu, pa mi je logicnije da ide po Javascript forum..]

Kako da namestim sIFR da radi sa IE bez da mi iskace ono glupo Eolas upozorenje "Press OK to continue." Takodje povezano sa ovim je da na nekim masinama IE ne prikaze nista, ni flash ni plain text.. meni se ovaj problem pojavio od kako sam stavio multiple IE na masinu, ali i klijent mi se zali da ne vidi naslov kod njega, znaci problem je siri...na nekim masinama zacudo radi normalno, mozda ima veze i sa verzijom flash plugina, dunno..

Elem, posto sam ja ocigledno glup za ove napredne tehnologije, jel moze neko da mi objasni detaljno sta da uradim da dodam sIFR tako da radi i u IE?
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat