Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 02. 2007.   #10
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao milano
Sto se tice upozorenja "pres ok to continue..." ako se ne varam to je u ie zuta traka koja se pojavljuje na vrhu?
Kod mene je ta traka iskakala samo kad radim preview stranice u lokalu na kompu, kad se stranica okaci na server sve radi kao sat.
ne ne, to sto ti pominjes je upozorenje zbog javascripta u localu... ja dobijem veliki ruzni dijalog (kao alert da si uradio) i to se javlja zbog tzv. Eolas patch-a (Ms je izgubio tuzbu oko patenta pa je morao da ubaci tu glupost).

Uzgred isto mi se desava i sa tvojim sajtom, evo ti screenshot, da vidis o cemu pricam:

EDIT: btw, Emile, jel znas da ti dvaputa pozivas sIFR.replaceElement() za iste elemente, ali sa razlicitim parametrima? Jednom direktno iz strane (tako sam i ja uradio) i jednom iz externog fajla headings.js ... probacu i ja da pozovem dvaput replace, posto mi se na tvojoj strani prikazu bar neki naslovi, kod mene nece nista...
Priloženi thumbnailovi
Kliknite na sliku za uvećanu verziju

Naziv:	screen.jpg
Pregleda:	600
Veličina:	17,8 KB
ID:	334  
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 28. 02. 2007. u 15:22.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat