Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 01. 2009.   #73
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja bas nikako da ukapiram ovaj sistem "2 klika do cele vesti".

- Na prvi klik dobijes sve isto + i ono sto nisi ni trazio.

- Pa onda ako si bas tvrdoglav da vidis celu vest (koja BTW i nije prva, vec 2-3 po redu), opet kliknes na naslov i na drugi klik dobijes u novom prozoru frejmove u kojem je jedan frame izvor. To i nije link do izvora nego zloupotreba izvora, bar po mojim standardima ( a znam i neke americke sajtove slicnog tipa koji su imali zesce probleme sa izvorima ). Koja je razlika izmedju toga i hotlinkovanja slika?

Ako ste mislili da napravite "related" vesti, onda mi se bas ni malo ne svidja kako ste to uradili. A ako ste mislili da nabijate hitove da posle prodajete marketing sa zvakom "preko 65 miliona prikaza", onda mogu da razumem motiv, ali je ovo totalno neupotrebljivo. Da se ispravim "meni je totalno neupotrebljivo i sumnjam da bih ikada otisao bas tu da citam vesti"

I da... totalno je neukusno nabudzeno reklamama na recun preglednosti i citljivosti, a ovaj box "regioni" je previse nametljiv i samo smeta. (opet kazem, to je moj utisak, nemam nameru da vam solim pamet).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat