Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 10. 2006.   #23
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao jablan
Pa to samo ETF-ovac može da zamisli situaciju da imaš dva identična kandidata koje razlikuje samo sertifikat. Ne postoje dva identična kandidata, niti njihova dva rešenja testa mogu da budu u karakter identična.
Uvek postoji nešto što ti se više svidi kod jednog, pa makar to bilo i iracionalno. Ti ćeš s njime sedeti u kancelariji sledećih par meseci, godina, prosto izabereš onog koji će te manje nervirati.
To je tacno, ako se vec desi da imas 2 identicna kandidata, za sta bi kladionicari dali kvotu recimo kao da ce Srbija da bude prvak sveta u fudbalu, koje razlikuje samo sto jedan ima sertifikat a drugi ga nema, to mu dodje isto kao eci-peci-pec. Kada bih doslo vec do takve situacije ja bih:

1. Uzeo obojicu
2. Uzeo onog koji nema sertifikat jer je manje geek

Salim se, naravno, ali ja opet nisam tipican poslodavac, meni je vaznije da je ok lik nego da je guru.

Off Topic: @dootzky, sta mislis zasto ja nikada u zivotu nisam kupio laptop niti planiram da ga ikada kupim? I na kraju sta bih sa njim? Da radim i dok cekam na semaforu da se upali zeleno svetlo?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat