Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 12. 2007.   #6
vlador
član
Certified
 
Avatar vlador
 
Datum učlanjenja: 26.01.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 53
Hvala: 18
19 "Hvala" u 6 poruka
vlador is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Yahoo za vlador Pošaljite poruku preko Skype™ za vlador
Default

Citat:
Originalno napisao zira Pogledajte poruku
U svakom slucaju, nista te ne kosta da odes do neke izdavacke kuce koja vec radi tako nesto i da pitas njih za misljenje i uslove.
Direktno raspitivanje i šetkanje između izdavačkih kuća je već nešto što se zove "ozbiljno razmatranje". Pošto sam daleko od ozbiljnog, hteo sam da vidim da li je neko ovde imao bilo kakva iskustva i preporuke (tipa minimalan tiraž, početno ulaganje, opseg procenta ugrađivanja, i sl). Iskreno, ne bih da se mnogo zamajavam razmišljanjem ako se iz aviona vidi da se u mom slučaju ne isplati.

Sećam se da sam pre par godina klinki kupio neki CD bukvar za oko 200 din. U pitanju je bio CD sa jednim jednostavnim flash fajlom (slova, po jedna slika za svako slovo i snimljen glas tipa "A kao auto"), jednim exe-om koji startuje flash i trojencem unutar tog exe-a. OK, priznajem, detetu moje tehničke zamerke nisu bile bitne i uspešno je koristila "paket" u planirane svrhe (samo flash, naravno - exe je spaljen).

Od tada se ponekad zapitam koliko je takva priča uopšte u skladu sa onim što ja radim.
vlador je offline   Odgovorite uz citat