Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 05. 2008.   #9
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Citat:
Originalno napisao jablan Pogledajte poruku
  1. Pored logotipa ovo je suvišno, a i čini mi se da se ne uklapa tipografski u ostatak sajta.
  2. Stavke nisu lepo vertikalno poravnate u odnosu na bullet levo i kućicu u kojoj se nalaze.
  3. Ručno napravljeni scrollbar je uvek loša ideja.
  4. Srediti veličinu i težinu fontova i poravnanje (desno ako je desno).
  5. Linkovi se ne razlikuju vizuelno, tako da korisnik mora da lovi mišem šta može da klikne a šta ne.
  6. Kombinacija fotografije i vektorske slike je nespretno odrađena, fotografija izgleda nespretno nalepljena.
  7. Dok se ne doda i ćirilična verzija, "lat" zameniti sa "sr", ovako izgleda kao da postoji i prevod na latinski. Takođe, ako je neki jezik aktivan, link na isti ne bi trebalo da bude.

Po meni, boja nije toliko loša (možda je mogla biti izabrana neka pastelnija varijanta ljubičaste).
Upravo sam došao sa puta, uptime mi je na 48 sati ... pa da odgovorim deo pitanja ...

1. slažem se iz perspektive gledanja web sajta kada si stalni posetitelj interneta, ali ovde profil posetioca malo drugačiji
2.Hm, ajde pogledaću ovo sutra kada sam svež
3.Nije ručno pravljeni scroll bar, već je overflow:auto; , samo što preko js-a već postojeću kontrolu stilizuješ ... recimo isključi js i vidi kako se ponaša ..
4.To je do samog cms-a, tj do editora ... iako je limitran set opcija koji klijent može da vidi, ostaje limitrana varijanta maniupulacija koja dozvoljava da se ovo desi.
5. koliko se ja sećam postoji globalni a:hover { underline; } ...
6. Ovde ne postoji ni jedna vektorska fotka.
7.Bila je ćirilica, samo što je izbačena ... ali ovo ima smisla

@all: za boje i sam feel, je nešto što je radjeno po specifikaciji samog klijenta...

Ostala pitanja odgovaram kada napunim malo baterije ...

'later
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline