Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 02. 2009.   #7
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Prelazio sam bar 20 granica sa notebook-ovima, samo sam u pocetku (pre x godina) pitao "da li treba da prijavim", posto su me svi ignorisali - na kraju nisam ni nudio. Jedino sto sam uvek nosio u torbi od laptopa je i racun iz prodavnice, za svaki slucaj ako neko dobije cudne ideje da mi naplati carinu po povratku u zemlju. Nasi carinici su poznati po takvim idejama.

Da, ja sam pitao kao "standardnu situaciju", znaci da dodjes na crtu, pogledaju sta si uzeo i kao carina je xxx dinara. To da li ce da provale ili mozda da propuste i bez gledanja u torbu je vec slucajan dogadjaj.

Razlog je jednostavan, tacno je da je tamo duplo jeftinije ali ako ja na to moram da platim carinu + PDV + ko zna sta... pa na kraju me izadje tek malo jeftinije a nemam ni garanciju ni bilo sta slicno - onda se takva akcija ne isplati zbog ustede od 30-40 eur. Ali ako cu da ustedim 200-300 eur na foto aparatu, onda sam za to spreman da rizikujem i da se molim da se ne pokvari u garantnom roku
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat