Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 04. 2006.   #18
Blood
Boban Karišik
Expert
 
Avatar Blood
 
Datum učlanjenja: 05.11.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 556
Hvala: 36
186 "Hvala" u 21 poruka
Blood is on a distinguished roadBlood is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Blood
Default

Ja sam na ADSL-u od letos i moram reci da sam prezadovoljan. Koristim usluge BeotelNet-a i imam staru telefonsku centralu(samo nisam dvojnik tj nemam pcm). Od beotela sam dobio opremu(koja je djubre ali radi posao), mene nije kostala nista jer sam jedan od prvih korisnika-mislim da sada kosta 2000din i placam mesecnu pretplatu od 1790din/mesec flat rezim 256/64kbps.
Od problema do sada sam imao samo 2, od koga je jedan sporost i lenjost firme sa nazivom "Telefonija" koja je zaduzena za prebacivanje linije u telefonskoj centrali na ADSL liniju jer sam cekao 20 i kusur dana da to urade a drugi je bio kada su u beotelu promenili neki protokol preko koga se konektujemo na adsl. Meni je mozda dan pre toga istekao adsl(sto mi se cesto desava), a uplatu sam izvrsio preko poste kojima treba do 5 dana da se ta uplata vidi na beotelovom racunu-kada pustaju internet ponovo. kada mi posle 7 dana net nije bio ukljucen , nazvao sam podrsku i dobio odgovor da je protokol promenjen. Kada sam pitao zasto nisam obavesten o tome, dobio sam odgovor: "pa pise na nasem sajtu!" !?! pa kako da pogledam kad nemam net!?!?!

Download mi ide do 31kb/s a upload i do 8kb/s!

Toliko o mojim iskustvima o adsl-u, nadam se da sam nekome pomogao..

POzdrav!
Blood je offline   Odgovorite uz citat