Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 06. 2010.   #45
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Vidi, Stojane...
Kada bi pažljivo pročitao neke od tema na ovom forumu, shvatio bi da mi jedni druge štitimo od upravo takvih prevara koje ti (možda) pominješ. Obaveštavamo jedni druge o klijentima, firmama i ljudima sa kojim smo bili u kontaktu i o iskustvima sa njima. Forum je otvoren pa i ti možeš da čitaš i da naučiš nešto. Možda i sebe zaštitiš.

Pored toga jedni druge obaveštavamo o novim servisima, programima i ostalom vezano za našu branšu. Svi mi znamo zašto posećujemo ovaj forum. Ti, sa druge strane, iz poruke u poruku pričaš o nekakvim zaverama, prevarantima, varalicama i sve nas svrstavaš u isti čabar. Ponovo te pitam - šta ćeš ti ovde (!?) ako samo to činiš? Nepoželjan si, ne zato što pričaš "istinu" već zato što to nikog ovde ne zanima.

Još nešto - čini mi se da ti generalno mrziš internet, kompjutere, itd... Pa što se mučiš onda. Odjavi se sa mreže, ugasi kompjuter i obrađuj tu njivu koju pominješ. Nemam nameru da te vređam, ali ti vređaš moju inteligenciju.

Haug
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" kickloop za poruku: