Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 11. 2006.   #69
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Ovde mozete videti sve koje su na bilo koji nacin pomogli Humanost.org projekat do sada. I ovim putem im se zahvaljujem. Unapred se izvinjavam ako sam nekog izostavio. Mislim da ima dosta sa foruma koji imaju svoje sajtove, blogove, casopise koji bi isto mogli da daju svoj doprinos.

Kao sto znate, od nedavno je omoguceno da se da doprinos i putem SMS-a. Trenutno, je vrlo sramotan odziv sa 4 (slovima: cetiri) poslatih SMS-a! Od toga se samo dva racunaju posto ta dva ne znam ko su. Da li je odziv za projekat Humanost.org zapravo pokazatelj koliko je nase drustvo solidarno? Da li je bitnije objavljivati neproverene i netacne informacije iz tabloida nego pisati o ovakvim sajtovima? Pisacu uskoro tekst na tu temu. Pre su se pricale na forumu kako mnogi zaradju 700-800 evra plate i kako ne bi radili za manje a sada ispada da je i 50 dinara puno da se da. Cena parkinga i pica je veca.

Znaci, postoje nekoliko nacina kako neko moze da da doprinos projektu Humanost:

1) Postavljanjem banera na svoj sajt
2) Postavljanjem potpisa u svoje email poruke i na forumu
3) Preporuka sajta svojim prijateljima i kolegama
4) SMS uplata


Svako moze da pomogne barem u jednoj od ove cetiri stavke. Ako neko nece, treba da ga je sramota. Razumem da ovde ima nekoliko osoba koji izgleda imaju problem sa sujetom i sa onim sto ja radim. Ali daljte, smanjite sujetu, ovo nije komercijalni sajt, ovo je sajt u interesu drugih!
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat