Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 11. 2008.   #3
chegevara
Vladimir Popović
Na probnom radu
 
Avatar chegevara
 
Datum učlanjenja: 16.09.2006
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 37
Hvala: 10
2 "Hvala" u 2 poruka
chegevara is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za chegevara
Default

Obrizom da sam na kraju živaca sa DreamHostom, i obzirom da su kao i prošle godine, opet ušli u fazu, vaš sajt je offline garantovanih 99.9999% i obzirom da mi plan ko zna zbog čega nazvan My Happy Hosting ističe, i obzirom da sam stvarno pri kraju sa živcima (znam, znam rekao sam to i na početku) mislio sam da promjenim hosting firmu.

E sad, i meni treba otprilike ovo što i Mišku. Hostovanje nekoliko domena (10 je sasvim ok), hosting prostora i mjesečnog protoka recimo 5 do 10G, uglavnom bi to bili wordpress sajtovi i galerije, shell pristup i to je to. Mislim da bih kao jedini uslov postavio mjesečno plaćanje, bar u početku, dok se malo bolje ne upoznamo



Ubija me onaj početni lag na Dreamhostu, gdje se za bilo koji upit čeka po par sekundi, pa se i fotke od par KB učitavju kao i one od par stotina KB, tj čitavu vječnost. Volio bih da se ne osjećam tako jeftino dok gledma kako sajtovi uglavnom ne rade, a i kad rade spori su kao puž. Ove godine specijalitet kuće im je SQL baza tj serveri. Probao sam sve osim da počnem da se drogiram, pa sam zaključio da je najlakše da ih promjenim.


Pitanje za Miška ako nije problem da napiše u par rečenica kakvi su ovi što ih je odabrao (bar u ovih mjesec dana kako si kod njih), a za ostale da predlože nešto kršteno, ma može i nekršteno samo da radi normalno.

Poslednja izmena od chegevara : 12. 11. 2008. u 13:29.
chegevara je offline   Odgovorite uz citat