Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 11. 2008.   #83
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Ovo sam propustio da komentarišem, pa čisto da ne ostanem dužan jer mi bode oči Zar "vi koji imate biznise" morate da zavisite od nekog WiFi u nekoj Niškoj Banji (bez uvrede za Nišku Banju)? Zar "vi koji imate biznise" ne možete da se "isprsite" pa da se kačite preko nekog mobilnog telefona ili nešto, pa bar da bacite oko s vremena na vreme, naročito ako ima gorućih pitanja?
Na tu varijantu sam i ja išao, da mogu da se prikačim preko telefona, ali ni to nisam uspeo... Gore je neko već napisao da ni Telenor Internet nije radio... Ja nemam namensku Internet karticu već ako mi je baš neophodno povežem mobilni i PC preko bluetootha i tako koristim net sa notebooka, ali kao što rekoh, kao za inat, nije radilo...

Citat:
Nejasno mi je zašto kukati na wifi, na svim većim konferencijama je wifi gotovo neupotrebljiv
Na WebStartu u Zagrebu je bio više nego upotrebljiv, čak sam se preko Skypa javljao kući. Ja sam na osnovu tog iskustva mislio da će slično biti i u Banji, na nekoj drugoj konferenciji nisam ni bio...

Poslednja izmena od mileusna : 03. 11. 2008. u 12:06.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat