Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 09. 2008.   #8
nenana
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 20.08.2008
Poruke: 58
Hvala: 21
144 "Hvala" u 15 poruka
nenana is on a distinguished roadnenana is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Dragi Tata Pogledajte poruku
TECkit bi trebalo da bude ono što tražiš, ali proveri u uputstvu: http://scripts.sil.org/cms/scripts/p...ECkitDownloads
Ovo deluje vrlo interesantno i primenjlivo, upravo iščitavam dokumentaciju pa ću odmah i da isprobam.
Hvala!

Citat:
@nenana: evo nešto za 5 minuta, ali imaj na umu da ja pojma baš nemam oko tog enkodiranja. Valjda će da se javi Dragi Tata, on to ima otprilike u malom prstu.
...
E sad, pošto je ovo .NET rešenje, ukoliko radiš sa novijim SQL serverom (2005 ili 2008), onda bi tu konverziju mogao da uradiš i u istom, pošto može da se koristi .NET za programiranje sproc.
Ma ni ja se baš ne razumem u priču oko enkodiranja pa zbog toga uvek tražim rešenja koja su (skoro) gotova jer time izbegavam da nešto zeznem iz sopstvenog neznanja.
No, hvala na podsećanju za upotrebu .NET-a. Koristimo SQL 2005 ali sam u brzini potpuno smetnula sa uma da tu mogu da ga koristim! Vrlo verovatno ću na kraju tako i uraditi, sad bih da zbog vrlo bliskog deadline-a primenim nešto što radi odmah na iole zadovoljavajući način a posle ću da optimizujem.

Hvala svima na odgovorima!
nenana je offline   Odgovorite uz citat