Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 10. 2008.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Formatiranje Micro SD kartice

Kupio sam detetu telefon + Micro SD karticu od 4GB. Telefon prijavljuje da kartica nije formatirana, ali ne postoji opcija da se formatira iz telefona. Kasnije sam provalio (google) da taj telefon podrzava max 2GB, ok zajebao me prodavac (mogao je bar da mi kaze), ali nema veze - mogu da je upotrebim za foto aparat ili drugi telefon.

Problem je sto gde god da je ubacim ne mogu joj nista. Foto aparat prijavi da ne moze da koristi tu karticu, na racunaru ne mogu da joj pristupim, a na laptopu je provali kao SD card, cak joj dodeli disk E, ali ne mogu niti da je formatiram niti da kopiram bilo sta. Koliko se secam, kada sam poslednji put kupovao karticu - samo sam je ubacio, nije bilo potrebe da se formatira.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat