Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 06. 2009.   #156
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@Slobo: kog besa? Stalno pričaš o nekom besu, kako je neko u transu, zapenio ... kakvog besa? Ako misliš na mene - ja tako pričam i govorim. Ono što mislim - to i kažem i ne vodim puno računa o tome da li se nekome to sviđa i da li će možda da se naljuti ako mu kažem otvoreno ono što mislim. To ne znači da sam besan i da mi je potrebno da se istresem, samo mi je takva faca . Ako je nekome stalo do onoga što radi, bolje je da čuje iskreno mišljenje nego da ti pričam "slobo, super si dečko", a ovamo pišem PP recimo torbici "onaj sloba je cava". To nikada nisam radio, niti sam planirao da počnem. Kao što volim da kažem "bravo" onima koji zasluže, tako imam potrebu da kažem i ono suprotno onim koji zasluže suprotno.

Iskreno, mene najmanje interesuju te pare. Vidim da drugi žele da znaju detalje, ali meni je to trenutno najmanje bitno. A šta bi bilo konstruktivno? Da ti pričam kako treba? Sorry, ali i ti znaš i svi znamo kako treba, možemo mi da pričamo kako treba do kraja veka, umorni smo od priča, čekamo trenutak kada će stanje početi da se menja? Pričamo već 12 godina kako treba, šta više da pričamo o tome?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat