Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 11. 2006.   #52
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Uf, mislim da ce covek da prokune dan kad je postovao ovde

No hard feelings, ALI:

Citat:
Originalno napisao dmc_dtc
Mislim da je nerealno ocekivati pustiti apsolutno gotov sajt (bilo koji dinamicki naravno) , ti kao web dizajner ili covek koji prati tu oblast (cenim), bi to trebao znati, a pogotvu kod web programiranja, no dobro, imas pravo na svoje misljenje.
Mislim da se pogresno razumemo. Ne pricamo o "apsolutno gotovom sajtu". Ako se neki software razvija, onda se on PRVO pusta samo odredjenom krugu testera, pa tek posle u javnost, i to vrlo oprezno. To sto ste vi na logo gore zalepili "beta" to ljudima ne znaci puno...

Ja recimo nikad ne bih javno pustio blog servis u rad, a da ga pritom nije u tihoj privatnosti, daleko od ociju testiralo BAREM 10-20 ljudi koji su bliski blogosferi i blogovanju. A verujem da ste i vi sad tu lekciju naucili. Samo na tezi nacin...

Citat:
Originalno napisao dmc_dtc
Ja uostalom ne pravim krajnje misljenje ni o cemu na prvi utisak jer je to neozbiljno i neobjektivno.
beeeeeeeep. Opet greska Jel ti pravis softver za sebe, ili za korisnike? Kako mozes da svoje misljenje postavljas kao merodavno? Ako se bavis ovim poslom, ovakav stav ce te zakopati vrlo brzo... Osim toga, korisnici nemaju vremena da se 100 puta vracaju na tvoj sajt da bi videli jel valja... Lojalnost korisnika je najveca muka na webu, i najveca para...

Citat:
Originalno napisao dmc_dtc
Recimo google.com mi se "ama" uopste nije svideo tamo negde '98 godine kada sam nabasao na njega? Zamisli da su rekli "e to je to i gotovo"? Da ne pricam da yahoo nije imao antialiasing na logou par godina... Ali ipak, ne bunim se sto su promenili i sto to nije bila kranja "dovrsena" verzija kako ti kazes....
Zamena teza, ovde se prica o nedovrsenim, nefunkcionalnim i losim stvarima, a ti navodis primere evolucije i sazrevanja neke price... Nebo i zemlja...

NHF, i wish you all the best, samo mislim da ste pogresno&naopako krenuli...
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 15. 11. 2006. u 15:09.
boccio je offline   Odgovorite uz citat