Tema: virtual fair
Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 03. 2007.   #35
enslaver
novi član
 
Datum učlanjenja: 23.03.2007
Poruke: 1
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
enslaver is on a distinguished road
Default

ovako:
1. ideja je odlicna
2. dizajn jos bolji
3. sto se tice navigacije, ja nisam imao nekih vecih problema, mada bi bilo bolje kada bi se napravio malo veci kontrast izmedju pozadine i texta ("Prelaskom preko zastavica izaberite sajam" sam primetio tek iz drugog puta)
kada se otvore "informativne strane" sve je tu: spisak virtuelnih sajmova, lista izlagaca... opet je jedini problem kotrast
4. devojaka koja na pocetku prica nesto... ako bi trebalo da se cuje... ne cuje se, verovatno zbog muzike
5. ljudi se ovde zale oko sporog ucitavanja... meni je trebalo da ucitam sajt oko 2-3 min (nista manje i nista vise nego bilo koji drugi kvalitetan flash sajt). 6. neko je spomenuo da 80% i vise ljudi u Srbiju koristi dial-up... ja poznajem 4 osobe kopje nemaju kompjuter, 1 osobu koja nema pristup internetu, 1 osobu koja koristi dial-up konekciju, svi ostali ljudi koje poznajem (a ima ih prilicno mnogo) koriste najmanje 256kbps aDSL ili kablovski internet

da sumiram: pojacajte kontrast izmedju teksta i pozadine, pojacajte devojku na pocetku (ako ako uopste treba da se cuje)

sve u svemu odlican sajt
enslaver je offline   Odgovorite uz citat