Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 01. 2007.   #82
bojan_bozovic
expert
Master
 
Avatar bojan_bozovic
 
Datum učlanjenja: 20.12.2005
Poruke: 730
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
bojan_bozovic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nixa
kazi to timu Apple advokata koji tako vole samo malu kopiju onoga sto je njihoov
Sta bi bilo novo, touchscreen? Ako se ne ponasa identicno kao na iPhone-u nece moci nista. I slicno za harddisk, i iTunes - jer ne moram koristiti iTunes.

@ivanhoe

Na iPhoneu nista nije revolucionarno, samo, izleda, jako dobro, mada ce tek u junu sve da se zna. Sem 8Gb nema nista sto drugi nemaju i bolje, ako cemo iskreno. Dobri mobilni imaju vec npr. browsere koji mogu zvakati obicne web stranice (naprimer Nokie), bolje kamere od iPhonea, i ono sto iPhone zasada nema, vise modela sa dizajnom primerenim razlicitim ukusima.

@bNasty

Citat:
*telefon koji ima savrshen UI i input
[hard irony]
Otkud ti da je savrsen? bas si siguran da je savrsen? zasto/ pa zato sto je Apple!
[/hard irony]

Citat:
*najbolji browsing,
otkud ti da je najbolji? (odgovor je gore). Da ce biti dobro, bice, nadam se, ali najbolje?

Citat:
*push e-mail za dzh,
Ja koristim webmail. Za vecinu to nije tako vazno.

[/quote]
*visual voice mail,
[/quote]

Pre no sto posaljem voicemail, treba i da se obrijem, zar ne? Dalje, nisam siguran hoce li to svuda da radi, ili samo sa Cingularom (koji ti u UK nemas, kao i ja ovde).

Citat:
*najbolji ekran ikada,
Daj da vidimo je li bas najbolji, jeste dobar, ali opet najbolji? Mozda ima i smartphonea sa boljim ekranom? (v. pod jedan)

Citat:
*full iPod u jednom uredjaju,
Da mogu da DRMuju kako zele? Dobro, za nekoga je to plus, za mene nije.

Citat:
*odlichnu integraciju sa web aplikacijama (za sada pokazano automatsko parsovanje rezultata iz google maps-a, ali bice toga josh dosta)
Kome to treba?

Ne smeta mi Apple. Njegove fanove ne mogu podneti. (razlog nije zato sto mrzim Apple, vec zato sto Apple ne moze biti dobar samo zato sto je Apple).

Poslednja izmena od bojan_bozovic : 15. 01. 2007. u 18:52.
bojan_bozovic je offline   Odgovorite uz citat