Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2006.   #189
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

gastonr je najbolje opisao prezentaciju Vista:

Svako od nas, ko god je koristio windows, da je imao nasamo 15 minuta sa novim OS mogao je da provali "novitete" i isprica bolju pricu. Ono sto je mene iznerviralo (ih, sto me je tesko iznervirati u poslednje vreme) je osim njegove nespremnosti, je sto znam da ima noviteta, ali on je svo vreme pricao o nekoj sminci. Znaci pricao je samo o onome sto se vidi, a to je mogao bilo ko.

Cak sam u jednom trenutku ustao i rekao "pokazali ste samo sminku, da li ima nekih sustinskih noviteta", jer znam da ih ima, on naravno nije znao da odgovori vec je rekao "pa evo ima ovaj search". Doduse, drugi su to shvatili kao da sam MS hejter pa hocu da kazem da Vista nema nista novo, ali upravo sam hteo da kazem da je gospodina Filipovica neko dvocevkom naterao da stane tamo i da isprica nesto u sta se ne razume. Ima novog, samo on ne zna nista o tome (ili cuti, da ne raspricamo drugima ).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat