Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 03. 2009.   #20
Tomin
novi član
Na probnom radu
 
Avatar Tomin
 
Datum učlanjenja: 09.07.2007
Poruke: 19
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
Tomin is on a distinguished road
Smile

Citat:
Originalno napisao Markok Pogledajte poruku
Meni na prvi pogled deluje ok.

Prvo pitanje (retoričko) je da li imaju mnogo para da to promovišu, jer po meni je to kritican faktor uspeha koji ce privući i kupce i prodavce, a ne unikatan kod ili lepa kontrolna tabla.
Svakako da je kontinualan marketing kljuc uspeha, na tome radimo dok citate ovaj post.

Citat:
Originalno napisao Markok Pogledajte poruku
Drugo pitanje je, čak i ako bi konkretan sajt bio savršen, da li je u srbiji uopšte moguce napraviti uspesan sajt ovog tipa. Tu pre svega mislim na procesiranje kreditnih kartica i novčane transakcije. SMS je mislim previse skup za ovakav tip prodaje.

Videćemo šta će biti, želim puno sreće.
Ja sam ubedjen da je moguce, ALI prilagodjeno nasim uslovima.
Nemoguce je jos sanjati o C2C transakcijama sa ovakvim bankarskim sistemom.
Cinjenica je da interesovanje u Srbiji postoji za aukcijsku prodaju i kupovinu.
Mozemo da biramo, da li da pokusamo ili da cekamo da nam se nesto desi.

Ceka cela Srbija vec dugo dugo da se nesto desi to svi znamo, ali dok sami nesto ne uradimo povodom toga na ovaj ili onaj nacin, kako znamo i umemo...
Zahvlajujem se na konstruktivnom postu.

Citat:
Originalno napisao pkrstic Pogledajte poruku
Mnogo samopohvala a nista konktretno u tvom predstavljanju... ali ono sto vidim na prvoj strani u vrhu, gde bi trebalo da se vidi roba koja se prodaju, je gomila nekih kategorija, a roba je na dnu... zar mislite da ce neko prvo da kopa po sajtu da bi nesto kupio, barem da ste stavili 50 gluposti za dolar i prodavali ih za 50 dinara
Ono sto mi je upalo u oci je auto za 996k... licno me interesuje kako treba da izgleda sigurna transakcija za tako velik iznos, u srbiji
U pravu ste, sad sam se setio da svaki put kad odem u prodavnicu, prodavacica pred mene iznese ceo asortiman da ne bih morao sam da trazim po radnji sta meni treba.

50 gluposti za dolar po 50 dinara...?
Da li mislite da ce "50 gluposti" oduseviti ljude koji posete sajt?
Da li mislite da ce filatelija i numizmatika zadrzati kupca sa prosecnim potrebama?

Nemojte zaboraviti da je sajt pusten u rad 02.02.2009. godine. (pre cetiri dana). Ne treba ocekivati previse, moramo biti realni.

Sto se kola tice...
Taj deo je zamisljen tako da se izvrsi naknada za listing na sajtu, izlazne neknade nema, a svako ko kupuje kola, nece ih kupiti "sa slike".

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
ovo je ipak tvoje misljenje, meni... konfuzan
Ne mozemo napraviti savrsen sajt za sve. Iskreno mi je zao sto Vam je sajt konfuzan.

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
ovo bi trebalo da bude normalno... ne prednost
btw. tr td tr tr td td td tr, ako hoces da se hvalis na ovom polju makar je moglo bez toga...
Dobro ste rekli:"bi trebalo..." za razliku od slicnih sajtova na ovu tematiku, mi smo napravili nesto svoje, makar to bilo i sa tr td...

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
kad kazes reklama ne mislis na svoj post? ili na facebook privatne poruke?
ja se osecam maltretirano
Na ovo sam vec odgovorio na pocetku.
__________________
Aukcijski portal ProdajLako.com
Tomin je offline   Odgovorite uz citat