Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 01. 2012.   #13
ajankovic
Aleksandar Janković
Qualified
 
Avatar ajankovic
 
Datum učlanjenja: 16.10.2010
Lokacija: Bg-Sd
Poruke: 165
Hvala: 70
54 "Hvala" u 36 poruka
ajankovic is on a distinguished road
Default

Citat:
Можеш ли конкретно да наведеш шта би смо дискутовали на тој Гулг групи, што не би смо могли на њиховом Q&A сајту?
Dobro pitanje, u suštini sve što može na njihovom sajtu može i na GG i obratno. Ja do sada nisam pohađao ovakve kurseve, ali sam pročitao pre prijave da će sudenti moći da sarađuju preko Q&A sajta/foruma. Tako da ne znam na koji način će biti organizovan taj forum i kako to u praksi izgleda. Vidim da ima ljudi koji znaju više o ovoj temi možda bi mogli da nam daju neko objašnjenje.

Razlog zbog koga sam pokušao da pokrenem ovu raspravu je to što pre ove teme nisam ni znao da ima zainteresovanih ljudi iz Srbije. A za pohađanje ovih časova se ne odlučuje svako. Nekog zanatliju freelancera ili nekog "Ćata programera"(R) ovakve stvari ne interesuju. Njihovo je da odrade posao i to je to. Ovakve kurseve pohađaju ljudi koji vole da istražuju i primaju nova znanja. Takve ljude želim da upoznam i da ostanem sa njima u kontaktu.

Znači poenta je da uspostavimo kontakt, da se za neki vikend okupimo kako bismo se upoznali, družili i razmenili iskustva, a možda i pomogli jedni drugima da bolje razumemo časove, pa posle šta nam bog da. Google grupu sam samo predložio kao medium za lakšu saradnju i komunikaciju. Ako imate neko drugo rešenje što da ne.

Ja stvarno ne znam kako će Stanfordov forum da funkcioniše. Možda čak i dobijemo našu sekciju na maternjem jeziku, a možda oni odluče da ugase ceo Q&A forum nakon završetka predavanja. A možda svaki predmet ima svoj Q&A forum. A možda nam se razlikuju predmeti koje pohadjamo. A možda i ljudi ne budu zainteresovani za okupljanje. A možda se ispostavi da su predavanja loša i nisu vredna praćenja.

Sve u svemu začin C.
__________________
ajankovic.com]
ajankovic je offline   Odgovorite uz citat