Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 12. 2005.   #14
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bojan_bozovic
Sajt je autorsko delo. Ne mozes ga promeniti kako zelis
S ovim se ne slažem. Čim sajt napusti tvoj server i dospe na moj računar moj browser sa njim može da radi šta god hoće! Tvoja kontrola prestaje onog trenutka kad server usluži zahtev i browser počne da sređuje kod za prikazivanje. Ovaj sistem ne mora nužno da bude korišćen za uklanjanje reklama (iako je sad najpopularniji baš za to). Seti se primera kada su korisnici prepravljali kod i ispravljali propuste njihovih autora (IE only sajt kome nedostaju neke funkcije u drugim browserima, ne sećam se sad tačno o kom sajtu je bilo reč mada me ne bi čudlo da je MSDN).

Kao što rekoh, smatram da korisnik IMA pravo da utiče na svoje online iskustvo. Oni kojima se ne sviđa to i sam način na koji web funkcioniše mogu slobodno da se prebace u onu industriju koja će ih odbraniti od korisnika koji bi da prekrajuju ono što su uradili

Citat:
Originalno napisao ivanhoe
naprosto se desava evolucija trzista
Upravo tako. Ne možeš koristiti trikove iz 1995. u 2005. i očekivati da sve funkcionišu na isti način.

BTW: Ne koristim ni jednu ekstenziju za blokiranje reklama (iako razmišljam da sad instaliram FlashBlock), na reklame klikćem relativno retko i to po pravilu na tekstualne reklame. Često na reklamu kliknem ne zato što mi je ona zanimljiva već zato što sam na tom sajtu pročitao nešto korisno / zanimljivo. Malo čudan način da se kaže hvala, ali dobro...
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat