Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 12. 2011.   #15
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Hvala, očigledno nije do user agenta (a izgleda nije ni do mojih ekstenzija, jer sam probao jednom bez njih).

Čisto da ne bude da vas ložim, evo ga screencast. Na njemu se vidi još jedan problem koji imam, kad hoću da izmenim postojeću poruku, prvi klik ne radi, moram dvaput da kliknem na link da bi mi prikazao formu za izmenu.

http://www.youtube.com/watch?v=ykEVzqywAB8

(Pokušaću da embedujem YT klip, ali ne garantujem pošto sam dokazano glup da upamtim dobitnu kombinaciju otvorenih i zatvorenih uglastih zagrada.)

__________________
blog

Poslednja izmena od bluesman : 15. 12. 2011. u 15:44.
jablan je offline   Odgovorite uz citat
157 članova zahvaljuje jablan za poruku:
5mc10065moncler, aaleragail, aatavaolens, achelmeyerneilk, aczapiewskshain, aennimancarm, aeprocaccnath, aettermanmaudl, aliznaroma, anorthfacemens, aozgaglyn, aparkagoose, apelmanhora, ardgraafwilfo, areraodel, arinalva, arussianbran, asakamakimarc, brdvenablerayfo, btonburt, caltouchenath, campanellawiley, ceraclay, ceszucheldr, cfakecoach, cheaptiffany, ckeycyru, clgroschmurie, crygaliciazache, cstorecanada, ctarrickdied, cteciuccihenr, dgendant, dmcgeadytegan, dokedziersrosen, dorflesnersalva, eambleclai, ebuyaccessories, eclawgesrayf, ecoervergabr, econeclar, edressesgreen, eduplerjerr, egressettfavi, ejerseynfl, emcqueenanto, emergelhous, enereebthom, enpaynetruma, eosuitergilb, erexk, ershauerbric, esalenike, esbissonetulyss, fhrentfrokhad, fuppfide, gflaggedeir, giohoergeroctav, hcehyun, hlsetheldo, hschherb, iaidimarc, ichristianheels, iiantanidamarcp, inorrixdarr, ionpanfilprest, iouvilliersethc, ipluvoisestep, irdfinninwinfo, irisafimoonc, istrahinarnu, ivaggioabel, iyuriciclave, jbenjame, jsenajelia, kbierskiaria, kelambkaruth, kmcvickermarj, komalakowrein, krfkell, kwinskiiren, larholburt, lclachlandust, ldiellobryo, lmesserlymisty, lnemccalebmarli, lriedldonn, luckwaltenels, lvaubelyoung, meistmaikl, metwmper, mgronmonte, mjanemiles, mlbaumrosse, naginalme, nbrabantarma, ncabeceiramilto, nilvanodust, nincenorah, nkemaneddi, nnvalentasun, norbinshan, nrtmanwenwe, nsveentreva, ntasklandruper, nteilingayan, ntoscanoraym, oegwoodsydn, oitchmorerowe, ojoel, okristoffflor, olmilhoanhers, osjoem, otkersonlesl, ottleroehugo, pdekenipproger, rahrexv, rdheminovemayna, renmorebufo, rheldermajuli, riggeralen, rlaverestep, rlingeriebuy, rnnagaminewilbu, ronicodemumilag, rransbrowerne, rtbonadonanorbe, rverydresses, sceeashcons, sholesarie, snbilkissmarli, sosephsenbust, sraggswillb, srdbaisesanfo, taslattershaq, tatttobi, teastali, teteetsalph, tewittgran, tezabielskyevet, tineheindevalen, tinregestevalen, tmiretedad, traditionaltrad, trestimm, udiscountbags, uolyneuxmarc, uungblutsonyo, vienvert, vndaivsande, wacheweloy, waskiewichowa, wholesalephones, yaircorytiffany, yleraymard, yrleyange, yusleycedr