Tema: Posao
Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 01. 2008.   #46
dvukovic
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 25.06.2006
Poruke: 12
Hvala: 0
2 "Hvala" u 1 poruci
dvukovic is on a distinguished road
Default

Pošto sam i sam objavljivao dosta konkursa za radna mesta po novinama, a te iste oglase prenosili u Infostudu nisam nešto primetio razliku u kvalitetu između ljudi koji su videli oglas na infostud-u i onih koji su videli u novinama... Jako je teško naći kvalitetnu osobu, gomila ih je u fazonu da ti uzme pola sata vremena da bi rekli "jao pa ja stvarno ne umem to programiranje, nego sam eto došao samo da vidim o čemu se tu radi" ili one fore "pa bože moj, šta ima veze ako ne umem da programiram, naučiću!" i sl. Ako se pojavi i neki kvalitetan obično je tu čisto da vidi šta se durgo nudi, a ako bi hteo da pređe kod tebe u firmu, onda traži neke nenormalne pare, u fazonu APP (ako prođe prođe)...

Takođe jedna jako interesantna činjenica je da su cene objavljivanja na Infostudu uporedive sa cenama koje naplaćuje Blic. A ne znam ko bi pri zdravoj pameti platio Infostudu kad može otići u Blic platiti oglas, i taj isti ogras će onda preneti Infostud kod sebe (besplatno).. Dobiješ dve stvari po ceni jedne

Poslednja izmena od dvukovic : 23. 01. 2008. u 13:46.
dvukovic je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje dvukovic za poruku: