Tema: Zašto, bre?
Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 09. 2007.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Zašto, bre?

Ja stvarno ne razumem neke ljude koji pišu na ovom forumu, mislim da ćemo morati ozbiljno da razmislimo kuda ovo ide i koji je alternativni način moderacije foruma.

Ja sam računao da su ovde uglavnom obrazovani, civilizovani ljudi, koji ako ništa drugi imaju bar dovoljan nivo samokontrole da sakriju svoju sujetu, mržnju... šta god... i dalje mislim da sam u pravu za većinu. Žao mi je što je do ovoga došlo, ali sigurno je da neću da sedim i gledam kako se ta zaraza širi.

Hteo samo ovo prvo da stavim kao odgovor na http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=3477 pa onda u forum moderatori, ali na kraju sam odlučio da stavim ovde jer jednostavno nema šta da krijemo i da se dogovaramo po kuloarima. Ako možemo da se dogovorimo - super, ako ne možemo - nije super, ali mora da se reaguje.

Moram za kraj da napomenem da retko kada pogledam "ko je šta napisao", uglavnom pročitam prvo tekst, pa tek onda u nekim situacijama obratim pažnju na autora. Kad god sam pogledao postove koji mi bodu oči - uvek je bila ista ekipa autora. Zašto bre?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat