Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 02. 2006.   #3
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

sajt je nepregledan, a linkovi na dnevni program (sto je najvaznija stvar na celom sajtu) ponekad rade, a ponekad (zapravo veci deo vremena) vrate link na trenutnu stranu (/2006/#) gde naravno programa nema...kompletan program moze da se skine na linku koji je minijaturan na samom dnu stranice i to samo kao PDF fajl koji nije text, nego ****in' slika (ne radi text-search, pa ako te zanima kad je taj i taj film sledi skrolovanje dok medju gomilom sitnog texta ne nadjes ono sto ti treba, a onda prepisivanje datuma na papiric, jer nema sanse za copy-paste...)... to je ono sto sam primetio od gresaka, jer sam istog cas ugasio prozor, a iskreno mislim da necu ni na fest da idem jer me mrzi da pretrazujem njihov nesuvisli repertoar...

Tako da, ako im je do sad, kako kazu "ime bilo poznato u krugovima vezanim za ovaj posao", sad ce tek da bude poznato... ne znam preko kojih veza su dosli do tako jakog posla, ali su ga posteno uje**li...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat