Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 08. 2009.   #26
deda
deda
Certified
 
Avatar deda
 
Datum učlanjenja: 06.05.2008
Lokacija: Bor
Poruke: 94
Hvala: 3
18 "Hvala" u 15 poruka
deda is on a distinguished road
Default

Ako ponovim jos koji put, smoricu samog sebe...
FB koristim za samopromociju i nizasta drugo...
Twitter koristim za sve zivo a najvise me interesuju 3.nesto % informacija kao i fenomenalno druzenje sa ostalim twiterasima koje pratim...
Nekad sam koristio jedan forum gde je bila fenomenalna zabava starijih , a sada to imam na twitteru jer sam okruzen odlicnom ekipom.
Znaci, kad nisam u realu, na netu imam ljude sa kojima mogu da podelim informacije i dobro se zezam jer mi je osmeh uvek potreban...previse je ozbiljnosti u realu ( profesionalno)...
Zavoloeo sam Twiter i trenutno pokusavam da se skinem ili nekako manje vremena budem , mada je to jako tesko...uso mi u krvotok... :P
Neko juri samo informacije koje su vezane za njegovu struku pa je lako uci u takav krug korisnika i FB i Twitera, a neko ima razlicita interesovanja pa prati osobe koje se bave raznim stvarima. Svakome se pruza mogucnost da bira koga ce pratiti i kome ce dozvoliti da ga prate. Takodje, sami odlucujemo o tome koliko vremena posvecujemo drustvenim mrezama... a koliko ostalim stvarima. Najgore od svega je sto vremenom ukapiramo neke stvari, pa se ljutimo sami na sebe, ali je ucenje na sopstvenim greskama bolnije pa jednog dana, onako sa iskusvom proverenih korisnika ovog ili onog, ladne se ne ukljucimo u nesto novo sto na prvi pogled vidimo da ce nam uzeti dusu a kamoli previse vremena...
Kako objasniti da mi se zena najebala sto milosne majke kad sam twitovao i preticao kolonu vozila??? Debil, sta drugo da kazem za sebe??? Jebo me twiter..
Mada, tesko mi ide odvikavanje i sumnjam da cu prestati skroz da ga korsitim...
__________________
http://www.dedabor.com/
deda je offline   Odgovorite uz citat