Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 02. 2010.   #107
Dejan Lozanovic
novi član
 
Datum učlanjenja: 02.02.2010
Poruke: 6
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Dejan Lozanovic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao dootzky Pogledajte poruku
ja mislim da je ideja @Dejana Lozanovica sjajna, a to da li je pravi trenutak ili ne - videcemo.. cenim da ima premalo Android korisnika u Srbiji jos uvek, ali generalno placanje putem SMSa ili dodavanjem na mesecni racun je sjajan pristup, jer prakticno "svi" imaju mob, i jos je lepse sto uopste korisnici ne moraju da imaju Android - dovoljno je da imaju mob.

vredi razmisliti.

imam drugara koji radi upravo u jednoj takvoj firmi, koja pruza usluge "SMS naplacivanja" drugim pravnim licima, vredi popricati.. food for thought.. ^_^
Generalno sam nemogu za dovoljno kratko vreme sam solo da izguram ceo projekat. Za tako nesto mi treba jos ljudi koji su voljni da izguraju celu stvar. Jos uvek ne znam koji je motiv VIP-a u celoj prici nekako da su hteli da dobiju odredjen broj aplikacija na srpskom jeziku moze da bude jedan od uslova, ali cemu onda insistiranje da se aplikacije salju i na market ?!

Mozda bi svi mi koji smo ucestvovali u konkursku mogli da popricamo sa vip-om da vidimo kakvi su im dalji planovi vezano za android platformu. Ako im je zelja bila da sa ovim aplikacijama pokusaju da privuku google da se pojavi na srpskom trzistu sa marketom tj da nam omoguce da kupujemo i prodajemo aplikacije preko marketa onda je to super. U protivnom treba napraviti alternativu.
Dejan Lozanovic je offline   Odgovorite uz citat