Tema: Zapali
Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2010.   #19
Dragi Tata
dinosaurus
Master
 
Avatar Dragi Tata
 
Datum učlanjenja: 29.12.2005
Lokacija: Nova Engleska
Poruke: 636
Hvala: 79
263 "Hvala" u 66 poruka
Dragi Tata će postati "faca" uskoroDragi Tata će postati "faca" uskoroDragi Tata će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
Samo da otvori oci i usi u slucaju da oni kazu da je neizvodivo. Tj. da ima mozda drugih koji bi zapeli da ga prebace tamo.
Наравно, ту немам шта ни да додам ни да одузмем.

И још нешто. Динке, пази се предрасуда и полуинформација. Ја не знам какво је здравство у Канади (осим из неких рекла казала прича) али за Америку стварно не можеш да генерализујеш. Јако зависи у којој си држави (нпр. у Масачусетсу су неке од најбољих светских болница, а покривеност осигурањем је преко 95% грађана; у неким другим државама је ситуација драстично другачија), у којој фирми радиш, итд. Значи, само гледај каква би била твоја конкретна ситуација у месту у коме би живео и у компанији за коју би радио, а статистикама можеш да обришеш неку ствар, осим ако су у електронској форми За супругу не знам шта да ти кажем: морала би да се помучи да нострификује диплому, али знам неколико Срба који су то успели да ураде и сад су доктори.

На крају да потпишем оно што је оксите рекао: све је то јако индивидуално. Неко горе рече да му се допада Шпанија јер имају менталитет сличан нашем. Ја сам нпр. највише побегао од тог нашег медитеранског менталитета и Америка ми одговара., а мој друг Сава је рецимо био јако срећан док је живео на Малти, а овде је пао у депресију; каже да овде људи немају душу
Dragi Tata je offline   Odgovorite uz citat