Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 12. 2010.   #22
Ivan Minic
Alpha male
Certified
 
Avatar Ivan Minic
 
Datum učlanjenja: 30.01.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 66
Hvala: 16
59 "Hvala" u 20 poruka
Ivan Minic is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Ivan Minic
Default

@bluesman

Jebiga, mislim da ne moram da nabrajam, kome se cita, moze da procita ovde (warning, malo je outdated tekst...)

Realnost je da ima svoje prednosti to kada ti je podrska tu, u istoj vremenskoj zoni, kada razume tvoje peakove, kada mozes da pricas, nadjes neko resenje... kada si jedan od stotina a ne jedan od stotina hiljada korisnika, kada ne znas da objasnis problem koji imas na engleskom... ima mnogo dobrih strana...
Ima razlike kada tvoj komentar javno moze direktno da dopre gde treba i postigne cilj, i kada je potpuno nevazan i ignorisan u moru drugih...

Razlog zasto je sada moj stav blazi i drugaciji je pre svega to sto je infrastruktura napolju danas daleko povoljnija i neuporedivo su bolji uslovi nego pre samo nekoliko godina, i sada se vise ne guzvaju stotine prezentacija na celeronima sa 1GB rama vec za iste pare uzimas quad heon ili opteron masine sa nekim storage sistemom ili scsi hardovima u raidu i 8 ili 16 GB rama...

Drugo, sve je vise firmi koje se zaista trude da posluju koliko toliko normalno... nekad ni najvece domace hosting "kompanije" nisu imale pravna lica...

Pa evo i ovo sto Jablan kaze... pravo jaceg... ok... ali sto je to drugacije nego napolje... imas sta ti je zagarantovano, i to je ok, ali to ne znaci da ce ti hosting zaista raditi zadovoljavajuce... i sta mozes da uradis? Da kukas i molis boga da te presele na drugu masinu dok i tamo ne dodje neko ko srce... ili da odustanes, eventualno pokusas sa refundom, i probas negde drugo gde takodje nema garancija...

Ovde bar imas coveka na telefonu... tamo imas bota na chatu, imas tickets koji mozda i ne rade u tvojim peak satima jer je u njihovoj zoni to noc...
__________________
If it is to be, it is up to me.
Burek | Kviz | Automobili | Kuvar | Blog
Ivan Minic je offline   Odgovorite uz citat