Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 03. 2007.   #7
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Off Topic: Razmišljao sam malo u vezi tih gužvi u Fajzenu i došao do zaključka da su u pitanju psihološki razlozi, a sve kao posledica toga što nisu kao sav normalan svet napravili šaltere, već su postavili stočiće i fotelje. Tako da je, kao prvo, klijentu čim sedne lepo i mekano i uopšte ga ne interesuje da završava svoj posao što pre i diže dupe za druge koji čekaju. A kao drugo, službenica (još uvek nisam naišao na mušku šalterušu u Fajzenu, ima doduše blagajnika) nema osećaj da je sa druge strane stola red, jer ona ispred sebe vidi samo jednu udobno zavaljenu osobu - ovi što skapaju čekajući na red su zagubljeni negde u oblasti perifernog vida.

Eto moja 2 centa na zadatu temu.

Eh, da, još jedna stvar koja me živcira, ovaj put kod svih banaka. Koja je to fora da se radno vreme banaka poklapa sa radnim vremenom ostalih firmi?! Dakle, da bih završio posao (npr. vađenje nove debitne kartice) moram da izađem sa posla, što ne mora uvek biti ni izvodljivo ni jednostavno, i izgubim najmanje sat najkvalitetnijeg dnevnog vremena. Otvorite banke u 8 ujutro, u 10 dajte voljno službenicima i neka se vrate u 4 popodne, do 9 to je sasvim dovoljno i njima i nama. Ovo ne važi samo za banke, već za sve uslužne institucije, opštine, pošte, SUP, zatim prodavnice tehničke robe, alata, delova za automobile i bicikle, frizeraje, zubare i tako dalje.

Poslednja izmena od jablan : 31. 03. 2007. u 00:14.
jablan je offline   Odgovorite uz citat