Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 05. 2008.   #11
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Srđan je sve lepo nabrojao, prosto se čudim da mu se toliko stvari dešava gde god da ode nađe se u centru pažnje, ali šta god da se desilo, sigurno mu se nije desilo da je dobio batine samo zato što je iz druge zemlje, uz reči "ne želimo vas ovde" i "odlazite"... i koliko je to daleko od fažizma? Ksenofobija je samo lepši naziv za to.

Sve ono što je posle primetila (beskućnici, psi lutalice, mirisi, taksisti...) je samo nadogradnja na prvobitni šok, verujem da nije dobila batine ne bi joj toliko ni smetalo, ali kada ti se nešto ružno desi onda nalaziš "dodatne dokaze" za odluku kako je to mesto odvratno.

Elem, nije mi bila poenta da pljujem, mi dobro znamo kakvi smo, meni je samo bilo malo mučno ovih samohvalospeva po novinama i televizijama, hajde za organizaciju, pošto mi se čini da je sve bilo lepo organizovano, ali ovo za "strane turiste koji su oduševljeni Beogradom" je već postalo degutantno. Mislim, idu i intervjuišu po ulici strance i pitaju ih kako vam se sviđa. Pa teško da će naći nekoga ko će na TV-u da kaže da mu je odvratno. A onda od toga prave posebne hronike kako stranci otkidaju na Beograd.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat