Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 04. 2009.   #93
mangia
Pukovnik u penziji
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Banjaluka, BiH
Poruke: 941
Hvala: 209
585 "Hvala" u 137 poruka
mangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za mangia Pošaljite poruku preko Skype™ za mangia
Default

Prije pola godine sam kupio phpDesigner i potpuno presao na njega ali evo jedne anegdote...

Prije 10-ak dana sam radio 4-5 sati na nekim glupostima i tek kada sam zatvorio i ponovo otvorio jedan fajl skontam da mi je zaj*** enkoding... Kada ga otvorim sa bilo kojim drugim editorom sve je ok ali ovaj mi skripi... Kada nesto promijenim i sacuvam onda vise ne valja enkoding ni u ostalim editorima...

Vratim se na jucerasnji bekap i nekako prezalim 5 sati rada i krenem lagano da prepravljam fajl... Na trecini posla skontam da je opet zeznuo enkoding iako se radilo o potpuno drugoj verziji i masini na kojoj sam radio (licenca pokriva 2 racunara)...

Ukratko, nasao sam 2 linije koda od par stotina linija u tom fajlu, i kad njih izmjenim onda enkoding poludi... 286 i 287 linija... Kako sam ih morao mijenjati jedino sto je pomoglo je da ih iskomentarisem... Sve drugo je kvarilo zabavu...

Posaljem mail supportu i nakon 24h vidim nova verzija izasla sa ispravljenim bugom
__________________
mangiaphoto | BLOGERAJBLOG | ServerAdminBlog
mangia je offline   Odgovorite uz citat