Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 03. 2006.   #13
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Anelej
Nije tacno, zene zele da se usavrsavaju i uce a ne da ih nije blam jer se ne razumeju u "nesto")
Mislim da nisi razumela šta sam hteo da kažem. Žene su spremnije da idu na kurseve jer nemaju problem sa tim što nešto ne znaju, dok će muškarci uglavnom da ćute i prave se pametni jer je "blam" da nešto ne znaju po svim MACHO zakonima

A ne razumem da žene žele da se usavršavaju i uče? Pa žele svi, samo žene to rade slobodnije i javnije dok muškarci više vole da niko ne zna da oni nešto ne znaju.

Citat:
Originalno napisao Anelej
Bas drastican primer, vosak nije kljucali inace bi ostale bez koze na tom intimnom delu)) jeste bolno ali vredi dojma posle))
Nije klučali ali je dovoljno vreo
Kog dojma? Ja još nisam upoznao ni jednog muškarca koji je došao do situacije da vidi intimne delove tela žene pa je odustao od "akcije" jer dotična nema savršenu "bikini" liniju. Mislim da žene preuveličavaju značaj "dojma"
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat