Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #78
Ivan Minic
Alpha male
Certified
 
Avatar Ivan Minic
 
Datum učlanjenja: 30.01.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 66
Hvala: 16
59 "Hvala" u 20 poruka
Ivan Minic is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Ivan Minic
Default

Clanovi zirija ne mogu glasati za svoje projekte...

Da li postoji mogucnost glasanja "jedni za druge"? Postoji.
Da li je to moguce ikako ukinuti, a da pritom izbor ima ikakvog smisla? Ne.

Ovo je Srbija... ima 40 vrednih projekata... i 50 ljudi koji se bave domacim internetom iole ozbiljno... Nemoguce je napraviti izbor u kome ce ucestvovati ti relevantni ljudi, a da niko od njih ne dobije nagradu... A i kakav bi to izbor bio? Na sta bi to licilo
Nije Babicev blog pobedio zato sto je Babic u ziriju, vec zato sto je odlican dizajner i odlican lik. Da li je najbolji bloger? Verovatno nije, barem ne od kako je batalio stari - klasican blog...

Da li Burek ne bi trebao dobiti nagradu da sam ja bio u ziriju? Bio, ne bio, on bi dobio podrsku kakvu je dobio.
Formular nije dobio nagradu zato sto je Torbica bio jedan od pokretaca - dobio je nagradu jer je uzdrmao domaci internet i jer su ljudi culi za njega...

Ilustracije radi... tvoj primer sa gtalk... ako misica izadje a tata joj u ziriju, pobedice ako dovoljan broj ljudi bude smatrao da to treba da se desi... tata je jedan.

Ako ziri sadrzi 30 ili 35 najeminentnijih likova sa domace IT scene i recimo jos 10 fancy celeba, sanse da neciji subjektivni utisak ili necije prijateljstvo drasticno utice na krajnji ishod je jako mala...
__________________
If it is to be, it is up to me.
Burek | Kviz | Automobili | Kuvar | Blog
Ivan Minic je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Ivan Minic za poruku: